Реализирани проекти и национални програми

През месец януари 2020 продължиха дейностите по реализиране на проект „ Равни възможности за малцинствата и уязвимите групи-преодоляване на негативните стереотипи и подкрепа за личностно развитие“.

Общуването между децата от двете детски градини - (ДГ " Слънце" и ДГ " Мечта") е приятно и интересно. Ето защо на  22.01.2020 г. се проведе отново съвместна дейност на ДГ „Мечта“ с ДГ „ Слънце“ .

Децата от гупа. „Мечо Пух“ гостуваха на група „ Пчелички“ в детска градина "Слънце", която бе подготвила отново концерт на тема: „По-хубав е деня с песен на уста“

Всички деца с изпълнение на песни и танци внесоха радост в ежедневието на присъстващите - деца и родители. Така се създадат условия и предпоставки за инвестиране в комплексни интегрирани мерки, насочени към подобряването на социално-икономическа интеграция на маргинализирани общности за борба с бедността и социалното изключване.

Благодарим на нашите приятели от детска градина "Слънце" за гостоприемството и създадената обстановка.

koncert-

На 11.12.2019г.ДГ„ Мечта“ проведе съвместна дейност с ДГ „Слънце“,  във връзка с реализиране на проект „ Равни възможности за малцинствата и уязвимите групи-преодоляване на негативните стереотипи и подкрепа за личностно развитие", разработен от община Кюстендил.
Децата от група „Мечо Пух“ на нашата детска градина гостуваха на децата от група „Лъвчета“ на ДГ "Слънце".
Те бяха подготвили специална програма на на тема: „ По-хубав е деня с песен на уста“.
Всички деца с изпълнението на стихотворения, песни и танци стоплиха сърцата и внесоха радост в ежедневието на присъстващите родители и гости.Ето вижте:

me40-lav-