Учим букви, цифри чудни

Магията на книгите

prikazki 7В седмицата на детската книга ( 1 - 7 април 2024 година) , порасналите "ВРАБЧЕТА", посетиха регионалната библиотека " Емануил Попдимитров", където бяха много любезно посрещнати от Елена Стойкова/библиотекар в детския отдел/. Тя им прочете интересни приказки и ги запозна със света на детските книжки.
prikazki 1Да се потопиш в една книга и да се изгубиш в нея; да усещаш всяко действие, всяка мисъл на героите... МАГИЯ!
Книгите ни рисуват картини, по-цветни и живописни, от който и да е филм; създават емоции силни и завладяващи, като че ли ти си там, биещ се с дракони, разкриващ вековни загадки или борещ се за сърцето на красивата принцеса!
НО най-вече успокояват, така както нищо друго. Карат те да останеш сам със себе си, да се откриеш и преоткриеш в тях и винаги носят поука и знания.

prikazki-