Дружно всеки ден мечтаем!

14 септември – професионален празник на пожарникарите

sedmica 1Денят 10 септември 2024 година в детската градина бе много вълнуващ за децата. На гости ни бяха пожарникари от Регионална дирекция “Пожарна безопасност и защита на населението”- Кюстендил. Те направиха демонстрация на пожарогасителна дейност. sedmica 2Децата бяха много развълнувани,защото успяха да се докоснат до истински герои в техните очи. Поздравиха ги с няколко стихчета,изпяха им песен.
Накрая им подариха медали и грамота в знак на благодарност и признателност към всеотдайната им и смела професия. А за някои от децата това бе и начало за осъществяване на мечтата им - да бъдат пожарникари!

Сърдечни благодарности на служителите за незабравимото преживяване и впечатленията, които оставиха в децата.

Поздравяваме всички огнеборци с дълбока признателност за тяхната смелост, отдаденост и неуморна работа в служба на обществото.

prisastvie-