Детска градина "Мечта" Кюстендил - документи за изтегляне

Документи - профил на купувача

Заповед № 401 от 13.07.2021 г. за обявяване на крайното класиране и определяне на изпълнителите на допълнителна педагогическа дейност "Английски език"
Протокол за резултатите от оценка на офертите в проведен конкурс по документи за избор на изпълнител на допълнителна педагогическа дейност "Английски език"
Заповед за обявяване на класирането и определяне на изпълнителите на допълнителни педагогически дейности за учебната 2020/2021 година
Протокол за резултатите от проведен конкурс по документи за избор на изпълнител на допълнителни педагогически дейности учебната 2020/2021 година
Програма за работа в допълнителна педагогическа дейност - Приложение №6
Декларация на основание чл.220,ал1 от ЗПУО - Приложение №4
Заявление за участие в конкурс - Приложение №3A
Заявление за участие в конкурс - Приложение №3
ОБЯВЛЕНИЕ за набиране на предложения за извършване на допълнителни педагогически дейности
Заповед No 525/ 10.07 .2019 r. за избор на заявител по по схема “Училищен плод“ и схема „Училищно мляко“ за 2019-2020 учебна година.
Обявление за набиране на предложения за доставка на плодове и зеленчуци, мляко и млечни продукти по схема “Училищен плод“ и схема „Училищно мляко“ за 2019-2020 учебна година.