Доброто е навсякъде около нас!

kapak 5В ДГ "Мечта" се проведоха срещи с родители на децата от група "Славейче" по Проект BG05M2OP00-5.001-0001"Равен достъп до училищно образовние в условията на кризи", по Оперативна програма" Наука и образование за интелигентен растеж"
През първата деседневка на месец октомври 2023 години се обсъдиха следните теми:
- Акция "Капачки за Бъдеще" - участие на родители, деца и учители в благотворителната инициатива за събиране на пластмасови капачки;
- Права, отговорности и задължения на родителите за предучилищното образование на децата. Дискусия по темата/презентация.

Родители и децата от групата събраха капачки, като с радост се присъединяват към кампанията "Капачки за бъдеще", а дарените от тях капачки ще бъдат предадени на 15.10.2023 г. от 09.00 - 13.00 ч. на посоченото място за акцията.
Благодрим на всички родители за съдействието и покрепата от тяхна страна, а тези, които не успяха да дойдат на срещите, донесоха своята торбичка с капачки, предварително! Благодарим Ви!

Доброто е навсякъде около нас!
НИКОГА НЕ Е КЪСНО ДА БЪДЕШ ДОБЪР, ТЕ ГО НАПРАВИХА, НАПРАВИ ГО И ТИ!

kapak-