Действащи проекти и национални програми

" Световен ден на усмивката - Дъга от усмивки"

daga 1В ДГ "Мечта" се проведе среща с родители на децата от група "Славейче" по Проект BG05M2OP00-5.001-0001"Равен достъп до училищно образовние в условията на кризи", по Оперативна програма" Наука и образование за интелигентен растеж"
Темата " Световен ден на усмивката - Дъга от усмивки" бе проведена на 5 октомври 2023 година 2023 г.
daga 2Световният ден на усмивката се чества навсякъде по света, привличайки хора от различни култури и националности, които се обединяват в желанието си да разпространят усмивки и позитивно настроение. Усмихнатото лице е едно от най- популярните емотикони и символи на щастието и радостта в нашия живот.
Затова и днес родителите и техните деца изработиха дъга с усмивки, който ще красят занималнята и ще ни напомнят, че всеки ден е достоен за усмивка.

Усмивката ни дарява с радост и смях. НАПОМНЯЙТЕ СИ ГО ПО- ЧЕСТО!

daga-