"Моята любима приказка"

lubima 3В ДГ "Мечта" се проведе среща с родители на децата от група "Славейче" по Проект BG05M2OP00-5.001-0001 "Равен достъп до училищно образовние в условията на кризи", по Оперативна програма" Наука и образование за интелигентен растеж"
lubima 1Темата проведена на 29.09.2023 г. бе: "Моята любима приказка" - с любезното съдействие на една от майките присъствали на срещата, която прочете с радост любима приказка на малките деца, а те от своя страна останаха доволни и щастливи, че отново се докоснаха до вълшебният свят на приказките и имаха специални гости за целта.
Децата от най-ранна детска възраст искат да опознават света около себе си.
lubima 2Имат безброй много въпроси и необятно любопитство да научават нови неща за заобикалящият ги свят.
Скъпи родители,
нека не забравяме, че най-лесно ще възпитаме любовта към книгата у децата като самите ние им дадем пример.
Купувайте книжки заедно, четете ги, обсъждайте прочетенотo, събирайте и подреждайте домашната библиотека.
Възпитайте четящи хора, които един ден ще бъдат бъдещето на страната!

lubima-