Повече за ДГ "Мечта"

Нашият колектив

Екипът на ДГ е високо квалифициран и отговорен. Влага много амбиция и обич при работата с децата. Водещата идея на екипа е съхранение на индивидуалността на всяко дете и разгръщане в оптимална степен на потенциала му в интелектуален и социален аспект. Всяко дете е малка личност. Заложили сме на висококвалифицирани професионалисти като гаранция за качествено обучение и всеотдайна грижа. Освен новаторско мислене и опит най-ценна за нас е мотивацията - да се работи с много желание и любов към децата. За Вашите деца се грижат:

Ръководство на детската градина: 1 директор

Преподавателски колектив: 14 учители, от които 1 главен учител , 6 старши учители, 5 учителя и логопед по проект АПСПО.

Непедагогически персонал: 15 човека, от които 1 счетоводител, 1 касиер-домакин, 2 готвачи, 2 огняри и поддръжка сгради, 6 помощник-възпитатели, 2 образователни медиатори, 1 помощник на учителя.

Запознайте се с нашия колектив тук.