Дейности в група Славейче

" Взаимодействие детска градина - семейство"

kukla 2През втората деседневка на месец ноември 2023 година се проведе среща на деца, родители на деца и учители. Тема на срещата беше " Взаимодействие детска градина - семейство" и е по изпълнение на Проект BG05M2OP001-5.001-0001 „Равен достъп до училищно образование в условията на кризи“.

Дейността се организира и изпълнява с активно участие на педагогическите и непедагогическите специалисти за осъществяване на взаимодействие и сътрудничество с родителите с цел постепенна промяна на нагласите, която може да има ключова роля не само за успешното включване в първи клас, но и за превенция на отпадането от училище в следващите класове.
Общата среща бе ползотворна за всички учстници - всеки присъстващ намери отговори на поставените от него въпроси.

Ето вижте:

vzaimod-