Дейности в група Славейче

Добрият пример

dobriaПродължаваме интензивната работа с родители за формиране на положителни нагласи към образованието и за пълноценното им участие в образователния процес по проект BG05M2OP001-5.001-0001 "Равен достъп до училищно образование в условията на кризи" по Оперативна програма "Наука и образование за интелигентен растеж".
На 3 ноември 2023 година темата на срещата бе "Да почистим двора на детската градина с госпожата, татко и мама". Инициативата е насочена към почистване на дворните площи на детската градина.
Дейността е насочена към интензивно взаимодействие с родители с приоритет на децата, които предстои да постъпят в първи клас, но и върху всички останали деца, за които има риск от неглижиране на образованието.
Благодарим на всички родители, които се включиха в инициативата с нескрит ентусиазум, давайки добър пример на своите деца за добри дела!

primer-