Дейности в група Славейче

Лабораторията на Витаминко

vitamin 1В детска градина "Мечта" в края на месец октомври 2023 година се проведе среща с родители на децата от група "Славейче" по ПроектBG05M2OP00-5.001-0001
"Равен достъп до училищно образовние в условията на кризи", по Оперативна програма" Наука и образование за интелигентен растеж".
vitamin 2Темата на срещата бе "Лабораторията на Витаминко". Родителите разгледаха различни картини по темата.
Получиха полезна информация за здравословното хранене и здравословният начин на живот. Есента ни дарява щедро с плодове и зеленчуци - тя се превръща в една лаборатория на витамините.  Именно есента е  времето, когата можем да ги ползваме за здравословна храна на всички: малки и големи - деца и родители.

vitamin-