Отново концерт с послание „ По-хубав е деня с песен на уста“

През месец януари 2020 продължиха дейностите по реализиране на проект „ Равни възможности за малцинствата и уязвимите групи-преодоляване на негативните стереотипи и подкрепа за личностно развитие“.

Общуването между децата от двете детски градини - (ДГ " Слънце" и ДГ " Мечта") е приятно и интересно. Ето защо на  22.01.2020 г. се проведе отново съвместна дейност на ДГ „Мечта“ с ДГ „ Слънце“ .

Децата от гупа. „Мечо Пух“ гостуваха на група „ Пчелички“ в детска градина "Слънце", която бе подготвила отново концерт на тема: „По-хубав е деня с песен на уста“

Всички деца с изпълнение на песни и танци внесоха радост в ежедневието на присъстващите - деца и родители. Така се създадат условия и предпоставки за инвестиране в комплексни интегрирани мерки, насочени към подобряването на социално-икономическа интеграция на маргинализирани общности за борба с бедността и социалното изключване.

Благодарим на нашите приятели от детска градина "Слънце" за гостоприемството и създадената обстановка.

koncert-