Дружно всеки ден мечтаем!

Стартира проект „Мисия: Код- зелено“

proekt k zВ началото на месец юни 2019 година ДГ „Мечта" – база кв. "Изток" стартира проект „Мисия: Код- зелено“ финансиран от община Кюстендил.
Целта на проекта е дворът на детската градина да стане още по- приветливо място за игра и забавления за децата. Работещите в детската градина, с активното съдействието на родители от всички групи, с много фантазия и ентусиазъм изградиха от стари непотребни гуми различни фигури с причудливи форми като жабки, гъсеници, пътечка, катерушка и други.

Децата видяха, че отпадъчните материали могат да се превърнат в полезни и приятни забавления.
За пореден път всички показаха, че с желание, съвместна работа и въображение може да се доставят радост, много усмивки и удовлетворение от извършената дейност.

kod-zeleno-