Обществен съвет

Покана за заседание на ОС към ДГ „Мечта“ град Кюстендил - 27.03.2018 г.

Уважаеми членове на обществения съвет

към ДГ „Мечта“

Каня Ви на заседание на Обществения съвет, което ще се проведе на 27. 03. 2018г. (вторник) в 17.00 часа в музикалния салон на сградата, намираща се на ул. „Бузлуджа“ №91.

Заседанието ще се проведе при следния дневен ред:

1. Даване становище за разпределението на бюджета по дейности и размера на капиталовите разходи, както и за отчета на изпълнението му.

1. Съгласуване предложението на директора за разпределението на средствата от установеното към края на предходната година превишение на постъпленията над плащанията по бюджета на детската градина.

1. Запознаване с Механизма за противодействие на тормоза и насилието в институциите в системата на ПУУО.

1. Запознаване с Механизма за превенция на терористични действия.

Дата: 13. 03. 2018г.                                                            Председател ОС: ........................

( М. Михов)