Обществен съвет

Покана за заседание на ОС към ДГ „Мечта“ град Кюстендил - 15.02.2017 г.

Уважаеми членове на обществения съвет

към ДГ „Мечта“ гр. Кюстендил,

Каня Ви на заседание на Обществения съвет, което ще се проведе на 15. 02. 2017г. (сряда) в 17.00 часа в музикалния салон на сградата, намираща се на ул. „Бузлуджа“ №91.

Заседанието ще се проведе при следния дневен ред:

1. Запознаване със стратегията за развитие на детската градина.
  2. Съгласуване избора от учителите на учебни помагала, които се предоставят за безвъзмездно ползване на децата.
  3. Даване на становище за разпределението на бюджета по дейности и размера на капиталовите разходи, както и за отчета за изпълнението му.
  4. Съгласуване предложението на директора за разпределение на средствата от установеното към края на предходната година превишение на постъпленията над плащанията по бюджета на детската градина.

Информация за  заседанията на обществения съвет можете да получите от  Мария Гъркова, както  и на сайта  -www.odzmechta.com

Дата: 01. 02. 2017г.                           Председател на Обществен съвет:   ………..

(М. Михов)