Обществен съвет

4. Мерседес Сашова Ангелова

meeting

Уважаеми родители,

Предстои  провеждане на заседание на ОС на 16 февруари 2021 година. Предлагаме Ви да се запознаете с Поканата за заседанието на ОС.

ПОКАНА
За избор на нов състав на Обществен съвет към ДГ „Мечта“ град Кюстендил

Уважаеми родители- представители за Обществен съвет,
Във връзка с конституиране на нов състав на обществения съвет към ДГ „Мечта“ град Кюстендил Ви каня на среща, която ще се проведе на 16.12.19г. от 17:00 часа в сградата на ДГ „Мечта“ на ул. „Бузлуджа“ №19.
Информация за Правилника за създаването, устройството и дейността на обществените съвети към детските градини можете да получите на информационните табла на групите.

Дата: 29. 11. 2019 г.
Директор: Анна Ангелова

Уважаеми членове на обществения съвет

към ДГ „Мечта“

гр. Кюстендил,

Каня Ви на заседание на Обществения съвет, което ще се проведе на 05.08.2019г. (четвъртък) в 17.00 часа в музикалния салон на сградата, намираща се на ул. „Бузлуджа“ №91.

Заседанието ще се проведе при следния дневен ред:

1. Отчет за касовото изпълнение на бюджета към 30.06.2019 г.

Дата: 22. 07. 2019г.                                                            Председател ОС: ........./п/..............

( М. Михов)