Представяне на ДГ

Кои сме ние
Фокус в нашата работа са децата.

Детска градина  „Мечта“  се намира в град Кюстендил, с адрес: ул. Бузлуджа № 91. В нея се отглеждат, възпитават и обучават деца на възраст от десет месеца до постъпване в I-ви клас. Има две яслени групи и осем градински .Дeтcĸата градина  paзпoлaгa c дoбpe пoддъpжaнa мaтepиaлнa бaзa, ĸoятo пpeдocтaвя нa дeцaтa oтлични ycлoвия и те ce чyвcтвaт yютнo. Oбзaвeждaнeтo и цeлoднeвният peжим ca cъздaдeни и организирани  тaĸa, чe дa блaгoпpиятcтвaт зa paзвитиeтo нa децата.

Атмосфера
Щастливи деца

ДГ „ Мечта“ се стреми към максимална ефективност на детското обучение и възпитание, съобразена с индивидуалните личностни особености на детето и висока професионална квалификация на персонала - педагогически, непедагогически и медицински.

Работно време

ДГ "Мечта" работи при целодневна организация в рамките на 12 часа – от 6.30 ч. до 18.30 ч.

Бази на ДГ

ДГ "Мечта" разполага с 2 бази:
централна - ул."Бузлуджа" № 91;
база кв. "Изток", ул. "София" № 3.

Адрес за кореспонденция

гр. Кюстендил,